Samsung, Galaxy Watch Ultra’yı “Yanlışlıkla” Doğruladı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 10 Temmuz’da gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğine odaklanmış durumda. Şirket, bu etkinlik kapsamında katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonlarının yanı sıra yeni akıllı saatlerini de duyuracak. 

Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı saatlerinden en ilgi çekici olanı, Galaxy Watch Ultra olacak. Samsung, Apple’ın Watch Ultra serisi saatlerine rakip olacak yeni bir ürün üzerinde çalışıyor. İşte bu akıllı saatin Galaxy Watch Ultra olacağı konuşuluyordu ve gelen son haberler, bu akıllı saatin varlığını doğruluyor.

Samsung, Galaxy Watch Ultra’nın sayfasını yanlışlıkla etkinleştirdi

Samsung Kanada’nın resmî internet sitesinde yapılan bir yanlışlık, Galaxy Watch Ultra’nın doğrulanmasını sağladı. Şirket, yeni akıllı saatinin internet sayfasını kısa süreliğine de olsa etkinleştirdi. Bu sayfa çok fazla bilgi sunmuyor ancak saatin ismi, resmîleşmiş oldu.

Her zaman olduğu gibi bu kez de Samsung’un yeni ürünleri, lansmandan önce büyük oranda sızdırılmış durumda. Peki bu akıllı saatin fiyatı ve özellikleri nasıl olacak? Sizi, hemen aşağıda bulunan ilgili haberimize bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir